Klinika Kristi gjithmonë pranë jush!
Që prej vitit 1999...
Mirësevini tek
Klinika Kristi
Lër takimin tënd
me vetëm 1 klik
Konsultohu në çast me
mjekë specialistë.
Mjekët më të mirë
në shërbimin tuaj
Besojini shëndetin tuaj
eksperiencës së Klinikës Kristi.
 • Ambiente Bashkëkohore

  Te Klinika Kristi do të gjeni fjalën e fundit të teknologjisë, me aparatura bashkëkohore, ambiente moderne dhe kujdes të vazhdueshëm.
  LEXO MË SHUMË
 • Kontakto doktorin tënd

  Te Klinika Kristi do të gjeni specialistët më të mirë të çdo fushe, mjafton të lini kontaktin tuaj dhe do t'ju caktohet një takim.
  LEXO MË SHUMË
 • Oraret

  • E Hënë - E Shtunë
   8.00 - 19.00
  • E Diel
   Pushim

Mirësevini te Klinika Kristi

Klinika Kristi, klinika e parë private në qarkun e Korçës, me mbi 20 vite eksperiencë në treg

Që prej krijimit të saj më shumë se 20 vite më parë, Klinika Kristi është kthyer në një nga klinikat më të besuara në qytetin e Korçës dhe jo vetëm. Tashmë standarti i lartë dhe profesional i Klinikës Kristi ofrohet dhe për qytetarët e Pogradecit, Maliqit, Bilishtit dhe Ersekës.

 • Ambient bashkëkohor dhe relaksues me aparatura moderne dhe të gjitha facilitetet e nevojshme për pacientët.
 • Profesionistët më të mirë dhe të kualifikuar të fushës, me eksperiencë shumë vjeçare, si jashtë ashtu dhe brenda vendit.
 • Trajtime me metoda bashkëkohore, të sigurta si dhe me çmime nga më konkurrueset në treg.

Në rast emergjence telefononi (+355) 82250771OSE NA KONTAKTONI

HOSPITALIZIME

ANALIZA TË KRYERA

PACIENTË

TESTE LABORATORIKE

Ne vlerësojmë shëndetin e familjes tuaj

Për Klinikën Kristi prioritet kryesor ngelet gjithmonë shëndeti juaj dhe i familjarëve tuaj. Për këtë arsye ne i kushtojmë kujdes të veçantë metodave që aplikojmë, stafit që zgjedhim të bëhet pjesë e jona, si dhe barnave që ofrojmë për pacientët në farmacinë tonë.

  • NEUROLOGJI

   NEUROLOGJI

   Vizita për gjithë sistemin nervor, migrenën, nervin shiatik, hernien diskale, spontelitin etj.

  • GJINEKOLOGJI

   GJINEKOLOGJI

   Vizita të ndryshme gjinekologjike, problemet me menopauzën, sëmundjet gjinekologjike etj.

  • KARDIOLOGJI

   KARDIOLOGJI

   Vizita kardiologjike, holter ritmi 24 dhe 48 orë, stress test, echo kardiake etj.

Farmacia pranë jush

Barna të sigurta dhe të kontrolluara

Klinika Kristi kujdeset në maksimum që të ofrojë për ju vetëm barnat më cilësore dhe të kontrolluara në treg. Ne sigurohemi që barnat në farmacinë tonë përmbushin jo vetëm standartet e protokolleve europiane, por kanë dhe efekte anësore minimale.

Efektshmëria e barnave 95%
Të rekomanduara nga mjekët 99%
Efekte anësore 5%

Ambiente bashkëkohore

Aparatura të teknologjisë së fundit dhe ambiente moderne

Fjalën e fundit të teknologjisë, për sa i përket mjekësisë do ta gjeni vetëm tek Klinika Kristi. Ambientet dhe aparaturat moderne ofrojnë suportin e duhur për çdo çështje që ju shqetëson mbi shëndetin tuaj. Merrni ndihmën e parë, pa lënë takim për problemet e mëposhtme:

 • Monitorim i shëndetit
 • Trajtim i infeksioneve
 • Fraktura të ndryshme
 • Djegie aksidentale
 • Dëmtime të zakonshme
 • Infeksione të traktit urinar
 • Dhimbje stomaku
 • Gjendje gripale etj…

Njihuni me skuadrën tonë

Çelësi i suksesit të Klinikës Kristi janë padyshim mjekët dhe infermierët tanë me punën e tyre të palodhur.
Njihuni me stafin tonë që përkujdeset për shëndetin tuaj.

Historia jonë

Përkujdesje maksimale

No appointment needed, most patients are seen, treated and released in about 60 minutes. Certified and experienced MD physicans not nurses and on site diagnostic tests with lab.

LEXO MË SHUMË ORARET

Stafi mjekësor

Profesionistë të licensuar

Urgent care physicians and nurses offer high-quanlity care. They are licensed and recognized as reputable members of the healthcare industry.

LEXO MË SHUMË ORARET

Benefitet

Kosto të përballueshme

The cost of seeing a physician at a medical immediate care facility will be much more affordable than seeing a physician in an emergency room.

LEXO MË SHUMË ORARET

Përse Klinika Kristi?

It is the people who make Medicenter what it is and we are extremely proud of the archievements of our
staff. We all work together to help our patients through recovery, providing the best possible care.

 • Blood clotting disorder

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Generics strategies

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Wound healing genes

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Springtime allergies

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Studies of genetic

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Muscle fitness

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Në rast emergjence telefononi (+355) 82250771

  Ne zotohemi të ruajmë në çdo rast privatësinë tuaj.

 • NA KONTAKTONI
 • Gjithmonë pranë jush, në çdo moment të ditës

  Kontrollo oraret dhe lër takim me specialistin e fushës.

 • SHIKO ORARIN